سیاست حفظ اطلاعات و محرمانگی اطلاعات کاربران کارگاه تو

کارگاه تو معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات کارگاه تو و نیز راهکارهای کارگاه تو برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت توضیح داده شده است.

محتویات این سند

· این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی ای است که کارگاه تو از کاربران سایت جمع آوری می کند و نیز نحوه استفاده کارگاه تو از این اطلاعات. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران کارگاه تو را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نام خانوادگی، کدملی/نام شرکت، نشانی الکترونیک(ایمیل) و شماره تلفن که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

· این سند به مواردی که در اختیار کارگاه تو نیست و کارگاه تو هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد. شرکت های مشتری خدمات کارگاه تو و افراد ثالثی که در استخدام کارگاه تو نیستند.

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

· شما با ثبت نام در سایت کارگاه تو اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، شماره تلفن، نشانی الکترونیک و … را در اختیار کارگاه تو قرار می دهید.

· پس از ورود به سایت کارگاه تو شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات کارگاه تو نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل درخواست ها، سرویس های مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.

· کارگاه تو کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.

· کارگاه تو از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات سایت، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند.

· کارگاه تو اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد زیر:

ü در صورت ادغام کارگاه تو در یک شرکت دیگر. در این حالت قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده شده و نظر شما را درباره ادامه استفاده از خدمات کارگاه تو یا خروج کامل پرسیده می شود.

ü در صورت تخطی شما از قوانین شرایط و ضوابط، و در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد.

ü در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را -به هر دلیلی- از کارگاه تو بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار می گیرد.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

· شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در سایت کارگاه تو تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در کارگاه تو آن ها را در سایت وارد نموده اید؛ مگر آنها که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد کارگاه تو ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مثل ایمیل و نام خانوادگی و…

· شما می توانید به طور کامل از کارگاه تو و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از سایت حذف شده و تعدادی دیگر از آن ها حداقل به مدت یک سال بایگانی می شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

· کارگاه تو دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات کارگاه تو یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.

· کارگاه تو جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و … را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد؛ اگر چه نمیتوانیم هیچ تضمینی در این رابطه به شما بدهیم.

· امیدواریم كه بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم كه از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد. کارگاه تو تلاش خواهد كرد كه تمامی راه های معقول را طی كند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را كه از شما در اختیار دارد،‌ حفظ كند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبكه های امنی ذخیره می شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت %100 تضمین كرد. بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم كه اطلاعاتی كه برای ما می فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول كنیم.

سایت های لینک شده

این سایت ممكن است با وب سایت های دیگر ("سایت های لینك") پیوند داشته باشد. سایت های لینك شده تحت نظارت کارگاه تو نیستند و کارگاه تو در مورد آنها مسئولیتی ندارد. شما باید توجه داشته باشید كه اطلاعات شخصی كه برای سایت های لینك می فرستید،‌ تحت نظارت خط مشی حریم خصوصی کارگاه تو نخواهد بود و ما جداً توصیه می كنیم كه نسبت به سیستم حفظ حریم خصوصی و سیاست های امنیتی آنها اطلاع حاصل كنید.

تغییرات در این سیاست ها

کارگاه تو حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن این سیاست نامه تغييرات ايجاد کند. اگرچه سعي ميشود از طريق ايميل کليه کاربران از تغييرات مطلع شوند ولي کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن ، درخواست قطع سرويس خود را نمايند و یا از سایت کارگاه تو خارج شده و به آن مراجعه نکنند. در غير اين صورت تمام پيامد هاي احتمالي آن بر عهده کاربران خواهد بود .